  • Mfr # TFP101FC18X060SG
  • Zoro # G904528539
Width
18"
Color
Seaglass
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X060SG
Width
18"
Height
60"