  • Mfr # TFP101FC18X068SG
  • Zoro # G404533811
Width
18"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X068SG
Width
18"
Height
68"