  • Mfr # TFP101FC12X044SM
  • Zoro # G604532539
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X044SM
Width
12"
Height
44"