  • Mfr # TFP101FC12X047SM
  • Zoro # G304534697
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X047SM
Width
12"
Height
47"