  • Mfr # TFP101FC12X059SM
  • Zoro # G904529871
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X059SM
Width
12"
Height
59"