  • Mfr # TFP101FC12X066SM
  • Zoro # G904534066
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Fixed Mount
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X066SM
Width
12"
Height
66"