  • Mfr # TFP101FC15X032SM
  • Zoro # G104536341
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC15X032SM
Width
15"
Height
32"