  • Mfr # TFP101FC15X049SM
  • Zoro # G804534869
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC15X049SM
Width
15"
Height
49"