  • Mfr # TFP101FC15X059SM
  • Zoro # G004528859
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC15X059SM
Width
15"
Height
59"