  • Mfr # TFP101FC15X068SM
  • Zoro # G504534565
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC15X068SM
Width
15"
Height
68"