  • Mfr # TFP101FC18X028SM
  • Zoro # G404532838
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X028SM
Width
18"
Height
28"