  • Mfr # TFP101FC18X058SM
  • Zoro # G304539043
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC18X058SM
Width
18"
Height
58"