  • Mfr # TFP101FC15X052HB
  • Zoro # G404536058
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC15X052HB
Width
15"
Height
52"