  • Mfr # TFP101FC15X025FG
  • Zoro # G704531326
Width
15"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC15X025FG
Width
15"
Height
25"