  • Mfr # TFP101FC18X069FG
  • Zoro # G504534466
Width
18"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC18X069FG
Width
18"
Height
69"