  • Mfr # TFP101FC15X041TG
  • Zoro # G204529939
Width
15"
Color
Track Green
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC15X041TG
Width
15"
Height
41"