  • Mfr # TFP101FC18X047TG
  • Zoro # G504532851
Width
18"
Color
Track Green
True Fit
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X047TG
Width
18"
Height
47"