  • Mfr # TFP101FC18X071TG
  • Zoro # G004535550
Width
18"
Color
Track Green
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X071TG
Width
18"
Height
71"