  • Mfr # TFP101FC12X034TU
  • Zoro # G704538332
Width
12"
Color
Turmeric
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC12X034TU
Width
12"
Height
34"