  • Mfr # TFP101FC12X036TU
  • Zoro # G504539751
Width
12"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X036TU
Width
12"
Height
36"