  • Mfr # TFP101FC12X074TU
  • Zoro # G004539114
Width
12"
Color
Turmeric
Farmhouse/Flat Panel Combination
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC12X074TU
Width
12"
Height
74"