  • Mfr # TFP101FC15X044TU
  • Zoro # G304531740
Width
15"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC15X044TU
Width
15"
Height
44"