  • Mfr # TFP101FC15X071TU
  • Zoro # G804536658
Width
15"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC15X071TU
Width
15"
Height
71"