  • Mfr # TFP101FC18X049TU
  • Zoro # G904533922
Width
18"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X049TU
Width
18"
Height
49"