  • Mfr # TFP101FC18X062TU
  • Zoro # G504530116
Width
18"
Color
Turmeric
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC18X062TU
Width
18"
Height
62"