  • Mfr # TFP101FC18X072TU
  • Zoro # G304536042
Width
18"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC18X072TU
Width
18"
Height
72"