  • Mfr # TFP101FC12X032UN
  • Zoro # G704537502
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X032UN
Width
12"
Height
32"