  • Mfr # TFP101FC15X044UN
  • Zoro # G204531680
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC15X044UN
Width
15"
Height
44"