  • Mfr # TFP101FC18X034UN
  • Zoro # G504536736
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X034UN
Width
18"
Height
34"