  • Mfr # TFP101FC18X047UN
  • Zoro # G004532849
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X047UN
Width
18"
Height
47"