  • Mfr # TFP101FC12X055HG
  • Zoro # G704539308
Width
12"
Color
Viridian Green
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X055HG
Width
12"
Height
55"