  • Mfr # TFP101FC15X035HG
  • Zoro # G804537594
Width
15"
Color
Viridian Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC15X035HG
Width
15"
Height
35"