  • Mfr # TFP101FC15X067HG
  • Zoro # G504533865
Width
15"
Color
Viridian Green
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC15X067HG
Width
15"
Height
67"