  • Mfr # TFP101FC18X039HG
  • Zoro # G504539225
Width
18"
Color
Viridian Green
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X039HG
Width
18"
Height
39"