  • Mfr # TFP101FC18X067HG
  • Zoro # G804532919
Width
18"
Color
Viridian Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X067HG
Width
18"
Height
67"