  • Mfr # TFP101FC12X041WH
  • Zoro # G704530985
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X041WH
Width
12"
Height
41"