  • Mfr # TFP101FC12X056WH
  • Zoro # G904528096
Width
12"
Color
White
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X056WH
Width
12"
Height
56"