  • Mfr # TFP101FC15X038WH
  • Zoro # G504540238
Width
15"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC15X038WH
Width
15"
Height
38"