  • Mfr # TFP101FC15X075WH
  • Zoro # G204539495
Width
15"
Color
White
Farmhouse/Flat Panel Combination
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC15X075WH
Width
15"
Height
75"