  • Mfr # TFP101FC18X046WH
  • Zoro # G604532249
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X046WH
Width
18"
Height
46"