  • Mfr # TFP101FC18X048WH
  • Zoro # G404533071
Width
18"
Color
White
True Fit
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X048WH
Width
18"
Height
48"