  • Mfr # TFP101FC18X050WH
  • Zoro # G804534593
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC18X050WH
Width
18"
Height
50"