  • Mfr # TFP101FC18X077WH
  • Zoro # G104539120
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X077WH
Width
18"
Height
77"