  • Mfr # TFP101FC12X032WR
  • Zoro # G604537534
Width
12"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X032WR
Width
12"
Height
32"