  • Mfr # TFP101FC18X030WR
  • Zoro # G904534455
Width
18"
Color
Wine Red
Fixed Mount
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X030WR
Width
18"
Height
30"