  • Mfr # TFP101FC18X069WR
  • Zoro # G304534635
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X069WR
Width
18"
Height
69"