  • Mfr # TFP101SBF23X038AN
  • Zoro # G204485921
Width
23"
Color
Antigua
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
4 Board Spaced
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X038AN
Width
23"
Height
38"