  • Mfr # TFP101SBF23X033LP
  • Zoro # G704485094
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
23"
Color
Lilly Pads
Material
Expanded PVC
Shutter Design
4 Board Spaced
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101SBF23X033LP
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
23"
Height
33"