  • Mfr # TFP101SBF23X049LP
  • Zoro # G004490712
Width
23"
Color
Lilly Pads
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X049LP
Width
23"
Height
49"