  • Mfr # TFP101SBF23X076LP
  • Zoro # G804487004
Width
23"
Color
Lilly Pads
Material
Expanded PVC
Shutter Design
4 Board Spaced
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X076LP
Width
23"
Height
76"